VZDĚLAVATELÉ

Mgr. Jana Králová - učí prvňáky, druháky, třeťáka a čtvrťáka, učitelka s kvalifikací pro 1. stupeň, speciální pedagog, mnoholetá praxe, certifikovaná učitelka kritického myšlení s opakovanou účastí v anketě Zlatý Ámos, studující Montessori pedagogiku

Mgr. Zuzana Kačerovská - Gürtlerová - kvalifikovaná učitelka anglického jazyka a zároveň speciální pedagog, která má svojí práci jako koníčka. Má bohatou praxi s učením dětí i dospělých, kterou si mimo jiné také obohatila učením na základní škole v Londýně. Miluje výuku zábavnou formou a ráda zkouší nové metody. Ve volném čase se hodně věnuje překladům a cestování.

Jana Vacková - má vystudovanou konzervatoř, zpívá s celou naší skupinkou báječně a báječné písničky, děti to s Janinou moc baví. Zkušená hudební pedagožka, která "nakazí" hudbou každého

Mgr. Zuzana Kačerovská Gürtlerová – kvalifikovaná učitelka anglického jazyka a zároveň speciální pedagog, která má svojí práci jako koníčka. Má bohatou praxi s učením dětí i dospělých, kterou si mimo jiné také obohatila učením na základní škole v Londýně. Miluje výuku zábavnou formou a ráda zkouší nové metody. Ve volném čase se hodně věnuje překladům a cestování.